Перейти до основного вмісту

Один з кращих футболістів світу прорекламує «всевидющі» ізраїльські окуляри

Капітан збірної Аргентини, володар «Діамантового м'яча» як кращий футболіст планети Ліонель Мессі візьме участь в просуванні гаджета MyEye, створеного для допомоги сліпим і зі слабким зором. 

Крихітний п рібор, розроблений ізраїльською компанією OrCam Technologies, оснащений камерою і динаміком. MyEye креп ится на будь-які очки, і озвучуючи е т будь-які тексти ( від рекламних вивісок до повідомлень на зупинках громадського транспорту), на які його володар вкаже пальцем, а також розпізнавання ет особи людей, потрапляю щих в поле зору камери.

Таким чином, газети, книги, екрани комп'ютерів і смартфонів, меню ресторанів, наклейки на продуктах супермаркетів і вуличні покажчики стають доступними мільйонам людей, практично (або повністю) позбавленим зору.

Це єдиний подібний гаджет, що активується не тільки жестом, але просто поглядом користувача, що дозволяє використовувати MyEye без допомоги рук, а також при відсутності смартфона і Wi-Fi.

Пристрій коштує близько $ 4500 і на сьогоднішній день є в 48 країнах на 25 мовах. Серед інших, з OrCam Technologies вже підписало угоду американського е суспільство сліпих , що об'єднує 1,3 млн незрячих .

Компанія була заснована в 2010 році професорами Амноном Шашуа і Зивом Авірамові, які свого часу представили технологи ю Mobileye, предотвращающ ую зіткнення автотранспорту . Mobileye була придбана Intel за 15,3 мільярда доларів в 2017 році, а ізраїльтяни сконцентрувалися на розробці пристроїв на основі штучного інтелекту, призначених для осіб з вадами зору, слуху, обмеженими здібностями сприймати друковану інформацію тощо

Днями єрусалимська компанія залучила до з отруднічеств у легендарного футболіста. В рамках проекту OrCam організовує особисті зустрічі для людей з вадами зору людей з усього світу з суперзіркою футболу, який подарує їм MyEye. «Кожен з цих людей стане членами« команди мрії OrCam »на чолі з Мессі», - йдеться в заяві компанії .

Борис Вайнер

Немає часу відвідувати сайт? Підпишіться на розсилку і отримуйте найважливіше в одному листі

Отлично, вы подписаны на нашу рассылку!
Ранее вы уже были подписаны на нашу рассылку